Agnieszka Mazurek – Design Studio

O mnie

  • Agnieszka Mazurek

    I was born in an industrial city and since my childhood I have been interested in the interpretation of the surrounding world with an artistic expression. The motto „if there is a will, there’s a way” has always epitomized my...

    Dowiedz się więcej

Architektura wnętrz i wzornictwo

W projektowaniu cenię sobie tradycyjne środki wyrazu, dlatego w fazie poszukiwania koncepcji towarzyszy mi szkicownik, dziesiątki makiet i… bałagan w pracowni.

Do swoich projektów podchodzę krytycznie, szukam najlepszych rozwiązań, możliwie prostych ale nie banalnych. Staram się kroczyć własną ścieżką, dlatego unikam podążania za trendami i wpisywania się w schematy. Cieszę się gdy znajduję interesujące rozwiązanie, a projekt zawiera w sobie nutę intrygi. Cały proces projektowy jest dla mnie dążeniem do perfekcjonizmu, co czasem wydłuża powstanie finalnego rozwiązania.

W swoim projektowaniu zawsze szukam miejsca na eksperymentowanie i zabawę formą. To co robię jest dla mnie pasją, dlatego realizację każdego projektu traktuję jako wyzwanie, a zadowolony odbiorca staje się dla mnie wielką satysfakcją.

Czytaj więcej